ראשית כל בחזרה למקור הוא בית שכל עיקרו להנגיש ידע וכלים, במטרה להעלות את התדר התודעתי קולקטיבי  של בני האדם וללמד עוד פרספקטיבות על האופן שבו אנו תופסים את המציאות - ואת עצמנו.

ללמד דרכי ריפוי אלטרנטיבים טבעיים שלא מסתמכים על תרופות, אלא על היכולות הטבעיות של הגוף לרפא את עצמו.

מטרת העל היא לקדם אנשים ברמה האישית, שיהיו למאסטרים של עצמם, בעולם בו הולכים עם ראש מורם ומביטים זה לזו בעיניים במלוא הנוכחות העוז וההדר.


שלום וברכה (:שמי מיכל אסתר קציר,  מייסדת בחזרה למקור.

אני נשמה עתיקה שהגיעה 'ערה' לעולם, סקרנית וחוקרת, אמנית ומוזיקאית, העברתי את מרבית שנותיי בהתבוננות מעמיקה, על הקשר שבין נפש לגוף. את  20 שנותיי האחרונות הקדשתי בלימוד אוטודידקטי של מגוון זרמים ותרבויות אשר הייחודי להם, הוא עיקר המהות ואורך חייהם העוסקים בחשיבות החיבור שבין הגוף לנפש, שימור אנרגיית החיים ותודעת אחדות.

החביבים עלי הם יהדות הזרם הסופי (מתוך האיסלם) ותורות המזרח - הזן.  חיי הם לחלוטין השתלשלות נפלאה של הגשמה כשאני יכולה באמת ובכנות להגיד שהדברים שרציתי,  

זכו להתגשם.
 

כל בעיותינו נובעות ממה שמתרחש בתוכנו - ולכן, בתוכנו נמצאים גם הפתרונות.
 

כיום אני מלמדת את האלכימיה הזו שנקראת בריאת מציאות, דרך עבודה מודעת של הגוף והתודעה ביום יום. עבודה הכרתית המסתמכת על חוקי המח והפיזיקה אשר להם קשר ישיר על מארג חיינו - בזמן עבר הווה ועתיד.

בעבודה שלי אני משלבת חומרים של ידע עתיק אשר ברובו נסתר מהציבור הרחב. חומרים אלו משלבים מדע עכשווי, גילויים מדעיים עדכניים שנגזרו מתוך תוצאות של מחקרים אובייקטיבים שנערכו על ידי מדענים וחוקרים שונים מרחבי העולם.אני מנגישה עקרונות אלו באופן כזה שיהיה קל להבין, בשפה פשוטה וידידותית, תוך מתן ארגז כלים אשר מותאמים אישית וקלים ליישום וכוללים בתוכם טכניקות שהן גם פרי יצירתי - המאפשרות יישום והטמעה של התובנות הללו בחיי היומיום באופן פרקטי, מעשי - ופשוט. בין השאר פיתחתי שיטת עבודה אשר באמצעותה כבר עזרתי לאנשים רבים לחיות את חייהם באופן מלא ובריא, עם יכולות שליטה על נוכחותם ומצבם הבריאותי. אני מאמנת ומלווה תהליכי ריפוי לגוף ולנפש.

זהו טיפול/ תהליך הדגל שלי, כשמו כן הוא - בחזרה למקור. טכניקות העבודה שלי מיושמת על אותם החוקים מתוך מסקנות שגיבשתי לאורך השנים ומבחינתי הם המהות לחיים תקינים בריאים ומאוזנים.   

נת"ק היא קווי היסוד עליהם מתבססת שיטת 'בחזרה למקור' ולפיה כל יצור חי התחיל באופן הבא:נשימה - הפעולה הראשונה שהפיחה חיים בגופנו.תנועה - ההתגלמות הפיזית של תדרים והכח שמנכיח את הקיום, והרי שבמקום שבו אין תנועה - אין חייםקול - האנרגיה שיוצרת ומנפיקה את ההתגלמות של המציאות הגשמית הנראית לעין (וגם זו שלא נגלית) "אם תרצו להבין איך העולם עובד, תחשבו עליו במונחים של אנרגיה תדרים וויברציה" ניקולאס טסלה  תוך עבודה יישומית פרקטית שהוכיחה את עצמה דרך עבודה מודעת עם התודעה וחוקי הפיזיקה, לימוד מתוך ספרים בחלקם 'קדושים', מחקרים מדעיים, ואין ספור שעות של התבוננות 'ערה' ושיחות ברומו של עולם, המסקנה היא חד משמעית: ישנה חשיבות אקוטית בחיבור שבין המיינד ללב בצורה אותנטית וכנה. אותו חיבור מאפשר הרמוניה פיזיקאלית אשר תקבל ביטוי ברובד האישי והבין אישי.כשאנו מאפשרים לתודעה להתרחב - הכל מתרחב יחד איתה, והקסם והשפע מתגלם בחיינו.

א בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אֱלֹהִים, אֵת הַשָּׁמַיִם, וְאֵת הָאָרֶץ.  ב וְהָאָרֶץ, הָיְתָה תֹהוּ וָבֹהוּ, וְחֹשֶׁךְ, עַל-פְּנֵי תְהוֹם; וְרוּחַ אֱלֹהִים, מְרַחֶפֶת עַל-פְּנֵי הַמָּיִם.  גוַיֹּאמֶר אֱלֹהִים, יְהִי אוֹר; וַיְהִי-אוֹר.  
המונח פ.ר.ד.ס ע"פ הקבלה:
המונח פרדס זהו מונח קבלי אשר בא לציין בפנינו שלכל דבר יש כמה רבדים/ עומקים של הבנה.
פ - פרש; זוהי התפיסה הכי מקובלת כיום ומשמעה בפשט, אנו רואים ומבינים רק את מה שעל פני השטח
ר - רמז; התכונה שמקבלת בשנים האחרונות יותר ויותר תאוצה ומשמעה שיש תמונה רחבה יותר מזו שאנחנו מסוגלים לראות.
ד - דע; הפעולה שאנו עושים כשאנחנו רוצים להעמיק ולהבין מה מקורה של אותה תמונה.
ס - סוד; זהו כבר אורך החיים האידיאלי, כאשר אנו כבר לא מקיימים את חיינו רק בפן הגשמי אלה מתהלכים בחיינו בתודעת אחדות עם הכל ועם אלוה', כל שלמדנו נטמע, ואנו בכבודינו ובעצמנו מיישמים את אותן יכולות בתור ישויות אשר דרכן אותו כח אלוקי מתגלם והופך לכח הבורא מציאות.
במפגשים איתי אנו מעמיקים במושג "פרספקטיבות" ונקודות המבט השונות.

"השמיים יצרו ברקיע כוכבים למענך ~ כל שנותר הוא להסכים" מיכל אסתר קציר

אינני מאסטר הילרית, אינני מתקשרת, שמאנית או קוסמת (כמו שכינו אותי בעבר). אני רק מורת דרך, ונמצאת כאן בכדי לחבר אותנו בחזרה לעצמנו.ובנימה אישית יותר:​כבר כשהייתי בת 10 (כאשר למדתי ביסודי דתי) באחד השיחות שלי עם אלוקים עשיתי איתו חוזה שבע"פ ומה שצויין בחוזה זה שאני לא לגמרי מסכימה עם האופן שבו מציגים אותו (אלוקים) לעולם, אבל אני נשבעתי שלעולם לא אטיל ספק בכך שיש כח עליון - ויש מעבר למה שנראה לעין… שם המסע שלי באופן רשמי התחיל. חוקרת ומתרגלת את כל מה שמתקיים בין השמים לארץ, מה שמעבר לו, והזרוע עוד נטויה מאחר וידע זה דבר אין סופי. כבר בגיל 15 הייתה במצב תודעתי מאוד גבוה, ידעתי שגוף ונפש בד בבד הם וכמו כן כבר אז עבדתי עם מה שמוכר לנו כיום כמחשבה בוראת מציאות. הגיע שלב (גיל 16) ובו רציתי להעלות את 'הלימודים שלי' מדרגה ולהעמיק בעולם הכשף והקסם - אבל דווקא אז הגיעה אלי 'הקבלה', ושמחתי כי זה ידע 'מתוך הבית'. אני חוקרת אותו בענווה וביראת כבוד מאז ועד היום, לסירוגין. יש סביבי הילה/ שדה אנרגתי מאוד חזק שניתן להרגיש כבר ברגע הראשון, אני פועלת בעיקר מתוך הלב. מנגישה ידע וכלים אשר מאפשרים לאנשים לחולל ניסים בחייהם, מכוונת אותם בדרכם למימוש והגשמה. העבודה שלי היא להחזיר לאנשים את אותו הידע אשר הוסתר, ומזכירה לאנשים שאנחנו ההתגלמות של אותו ניצוץ אלוקי. העיקרון הוא למגנט קסמים תוך שימוש מודע בהכרה ובתת ההכרה תוך שימוש בהנעה של אנרגיה לפי החוקים האוניברסאליים שזמינים לנו תמיד ממקור הבריאה בכבודה ובעצמה,

אני חווה את הקיום שלי כ'שליחות, כאשר תפקידי להעיר ולהאיר.

יש באפשרותינו לחיות חיים 'מלאים' והרמוניים. וכן, גם יש בכוחותינו לבסס חיים אשר מלאים בניסים גלויים.והרי נבראנו בְּצַלְמוֹ.

 

 

 

אשת טבע בלב ובנשמה. לוחמת אמת. דוגלת בהעצמה נשית. דוגלת בהקשבה פנימית. דוגלת בתקשורת פתוחה כנה וישירה. דוגלת באהבה אבסולוטית שלא תלויה בדבר. דוגלת בערבות הדדית. דוגלת בצמיחה אישית והתפתחות תמידית. ודרך ארץ קדמה לתורה.

 

 

* שחקנית רקדנית ומוזיקאית בקבוצת התאטרון "קליפה"

 

* מפיקה ערבי אומנות ומחול בסימן העצמה נשית

 

* ישנו דף בפייסבוק בשם 'בחזרה למקור' | שימו לב 'בחזרה למקורות' לנשים בלבד

 

* יש לי ערוץ יוטיוב בשם בחזרה למקור ~ תירשמו אלי (:
 

יש לי שם כמה פלייליסטים ובתוכם סרטים לתודעה וצלילים לנשמה - ועוד כמה נישנושים

 

 

 

 

 

* שחקנית רקדנית ומוזיקאית בקבוצת התאטרון "קליפה"

 

* מפיקה ערבי אומנות ומחול בסימן העצמה נשית

 

* ישנו דף בפייסבוק בשם 'בחזרה למקור' | שימו לב 'בחזרה למקורות' לנשים בלבד

 

* יש לי ערוץ יוטיוב בשם בחזרה למקור ~ תירשמו אלי (:
 

יש לי שם כמה פלייליסטים ובתוכם סרטים לתודעה וצלילים לנשמה - ועוד כמה נישנושים

 

אשת טבע בלב ובנשמה. לוחמת אמת. דוגלת בהעצמה נשית. דוגלת בהקשבה פנימית. דוגלת בתקשורת פתוחה כנה וישירה. דוגלת באהבה אבסולוטית שלא תלויה בדבר. דוגלת בערבות הדדית. דוגלת בצמיחה אישית והתפתחות תמידית. ודרך ארץ קדמה לתורה.

 

מאמינה בנסתר. מאמינה במוזיקה. מאמינה בתזונה. מאמינה במצב הנפש כמצב הגוף. מאמינה בחשיבותה של ביטוי עצמי. מאמינה שבכל אחת ואחד יש ביטוי אומנותי נשמתי.  מאמינה בכוחה של תקווה. מאמינה בכוחה של מחילה ואהבה. מאמינה שהעיניים הם החלון לנשמה. מאמינה בכוחה של האמונה. 

 

א. לַכֹּל זְמָן, וְעֵת לְכָל חֵפֶץ תַּחַת הַשָּׁמָיִם.

ב. עֵת לָלֶדֶת וְעֵת לָמוּת

עֵת לָטַעַת וְעֵת לַעֲקוֹר נָטוּעַ.

ג. עֵת לַהֲרוֹג וְעֵת לִרְפּוֹא

עֵת לִפְרוֹץ וְעֵת לִבְנוֹת.

קהלת ג'

אודות 

 

מיכל אסתר קציר

 

אני מאמינה שלכל אחד ואחת יש מתנה, איזה שהו כישרון. אני קוראת לכישרון מתנה, והמתנה הזאתי צברה המון אבק וליכלוך וכל מיני שכבות וכל מיני שיט לאורך השנים, זה שכבות של ביקורת ושיפוט עצמי, והיא הצטברה לה לאורך השנים מאז שהיינו קטנים וקסומים ועוד האמנו בקסמים. אני מאמינה שהמתנות האלה למי שחשוב לאיזה עולם הילדים שלו יגדל והמתנות האלה הם ניתנו לנו כדי לרפא ולעשות עולם יפה יותר עשיר יותר ולא בכסף, ITS NOT ALL ABOUT THE MONNY HONY אני מאמינה שמחיובותינו היא להביא ת'מתנות האלה. תחשבו על זה, חלאס לשמור דברים בפנים לעצמנו ולהוציא רק את כל הבעעע, בואו נוציא את כל היופי ונזמן עולם יפה יותר... אמן.

ה'אני מאמין' שלי

תשאירו פרטים כאן למעלה ותהיו בעניינים עם 'בחזרה למקור' |תרשמו ליוטיוב ותעקבו באינסטגרם 
טלפון: 052-5543759    |    Backtosource@walla.co.il

שלח

שם:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דוא"ל:

 

הזמנה ליצירת קשר

   ניתן לקבוע מפגשים אישיים ומפגשים קבוצתיים

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

לכל שאלה:

This field is required.

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים