נשימה ~ תדרים ~ הילינג
"טיפול שבא בדלת האחורית לטיפולים אלטרנטיביים ומערביים כאחד"

 

בזמן הטיפול המיינד (Mind) הופך פסימי ורק הגוף עובד. המודע משתתק והתת מודע צף וכל מה שאינו רצוי בתוכינו… מוצף מאיתנו והלאה, פיזית ורגשית כאחד.תהליך הנשימות באופן שמאפשר לגוף ל"זכך" את עצמו בשילוב קולנים (רפואת תדרים) ורייקי (ריפוי אנרגתי שנעשה תוך שימוש באנרגיה זמינה)פיתחתי שיטת טיפול הנקראת 'בחזרה למקור', זוהי טכניקה שמשלבת נשימה תדרים ו'אנרגיה' ~ ושלושת אלו הם המקור לחיים הללו, מבחינתי.לאחר עשרות טיפולים אם אנשים שהגיעו אלי הן מבחינה רגשית/ נפשית או פיזית, אני מוצאת שאני לא מסוגלת להפריד בין שלושת עולמות אלו, וניסים כן קורים אם מגיעים 'פתוחים' אילהם. 
 

הנשימה המעגלית (ריברט'ינג): מייצרת פעולה פיזית על הגוף ותרתיי משמע 'דוחף דברים' החוצה מאיתנו, מאפשר פעולת ניקוי ברבדים הכי עמוקים - בלי צורך לדבר עליהם,הגוף יודע לרפא ולאזן את עצמו, אם מאפשרים לו.
קולנים (Tuning Forks): הקולנים שאיתם אני עובדת מאוד נדירים,  ומכוונים לתדר המדויק של מרכזי אנרגיה ו'בלוטות' הורמונליות בגוף. המדע כבר הוכיח שהגוף שלנו ומערך הרגשות שלנו והמציאות בכללותה ~ הכל מורכב מ'תדרים', התדרים האלה מעודדים ריפוי והתחדשות של המערכות בגוף - ובנפש.

* רייקי: קיים בתוכינו 'זרם חיים' אשר אחראי על מרכזי אנרגיה עיקריים בגוף הידועים כצ'אקרות והם אחראיים על 'ההזנה' של האיברים בגופינו. זרם זה נחלש או מוצף במשך הזמן, עד כדי מצב של "חסימה" אנרגטית. נוצר חוסר איזון בגופנו הגורם להחלשות המערכת החיסונית ולהופעת מחלות ובעיות פיזיות ורגשיות. אומנות הטיפול והריפוי ברייקי הינה שיטה המבוססת על העברת אנרגיית הרייקי באמצעות כפות הידיים. הטיפול מתבצע ללא מגע - אך אם אני מזהה נקודה ספציפית אתייחס בהתאם. 
 

 *ישולבו גם קערות טיבטיות בתדרים 'ספציפיים' במהלך הסשן

-הטיפול נכון גם עבור אסטמטים

*העבודה נעשת תוך שימוש בקולנים וקערות טיבטיות

*זמן טיפול בין שעה לשעה וחצי  

*טכנאית נשימה מוסמכת מבית לאונרד אור - הוגה השיטה
 

העבודה עם ריפוי אנרגטי רייקי/ הילינג מקבל כיום מקום 'יותר מכובד' במסגרת הרפואה המשלימה. רופאים, אחיות ופיזיותרפיסטים משלבים את הרייקי בטיפול הקונבנציונלי על מנת לסייע למטופלים שלהם לשכך כאבים, להקל על מתח וחרדה ולעודד את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. הילינג ואנרגיית הרייקי מעצימה ומשלימה טיפולים קונבנציונליים, מקצרת תהליכי החלמה ומפחיתה תופעות לוואי של טיפולים תרופתיים. (ומבחינתי כנ"ל גם 'רפואת תדרים אע"פ שאפילו נפוץ בארץ אפילו פחות, זה לגמרי פיזיולוגולי מנסיוני האישי ומעשרות מחקרים שלמדתי באופן דידקטי ומעמיק, ועל כן אני בוחרת לשלב אותם גם כן) 

 

 

בחזרה למקור

ריברט'ינג & רפואת תדרים וקערות טיבטיות & רייקי (הילינג)