נשימה ~ תדרים ~ הילינג
"טיפול שבא בדלת האחורית לטיפולים אלטרנטיביים ומערביים כאחד"

 
אחרי שנים של חקר התודעה בקשר ישיר לגבי השפעתה על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו, אחרי עשרות מטופלים... אני גאה להגיד שפיתחתי שיטה והיא בעצם מן קוקטייל של כמה טכניקות ושיטות ריפוי שפחות מוכרות ברפואה המערבית... 
אבל לאט לאט מושגים כגון אנרגיה ורפואת תדרים מקבלים יותר ויותר הכרה.
ובנוגע לסגולות של חמצן אם יש לכם כמה עשרות אלפי שקלים פנויים אז יש מקומות מיוחדים שיספקו לכם את זה... או שפשוט תבואו לסשן של ריברט'ינג.

אז ככה, 
קודם כל חשוב שתדעו שבגישה שלי הגוף כן יודע לרפא את עצמו,
אבל צריך לאפשר לו את התנאים הנכונים, ולתמוך.
כשאת מגיעה אלי לטיפול, זה לא טיפול אלא ריפוי כאשר את עיקר העבודה את עושה, אני רק מדריכה אותך ותומכת איפה שצריך ~ וכמה שצריך. 
ובמקרה של טכניקת הטיפול אצלי העבודה נעשית עם חמצן אנרגיה ותדרים בכיוונון ספציפי, יש גם הכוונה עם תזונה ופעילות גופנית במידה ותרצי, עלי.
 

ובכן בזמן הטיפול המיינד/התודעה/הראש הופך פסימי ורק הגוף עובד.
טראומות וחוויות קשוחות, כעסים, עצב, כל חוויה שהייתה לנו הגוף אוגר בתוכו הכל,
הגוף זוכר הכל, כל תא ותא הוא כמו רשם, וממשיך לרשום... כמובן. 
אז כשאנחנו ניכנסות לסשן המודע לאט לאט משתתק וזה מאפשר לכל הזיכרונות מהתת מודע לצוף. וכל מה שאינו רצוי בתוכינו… מוצף מאיתנו והלאה, פיזית ורגשית כאחד.
תהליך הנשימות באופן שמאפשר לגוף ל"זכך" את עצמו בשילוב קולנים (רפואת תדרים) ורייקי (ריפוי אנרגתי שנעשה תוך שימוש באנרגיה זמינה) פיתחתי שיטת טיפול הנקראת 'בחזרה למקור', זוהי טכניקה שמשלבת נשימה תדרים ו'אנרגיה' ~ ושלושת אלו הם המקור לחיים הללו, מבחינתי.לאחר עשרות טיפולים אם אנשים שהגיעו אלי הן מבחינה רגשית/ נפשית או פיזית, אני מוצאת שאני לא מסוגלת להפריד בין שלושת עולמות אלו, וניסים כן קורים אם מאפשרים להם. 
 

הנשימה המעגלית (ריברט'ינג): הגוף הוא מכונה גאונית שיודעת 'לתקן' את עצמה, אם מאפשרים זאת. ובאותו זמן הגוף הוא גם 'רשם' של כל הזיכרונות והטראומות שלנו. נשימה מעגלית 'מודעת' מייצרת פעולה פיזית על הגוף ותרתיי משמע 'דוחף דברים' החוצה מאיתנו, מאפשר פעולת ניקוי ברבדים הכי עמוקים - בלי צורך לדבר עליהם
קולנים (Tuning Forks): הקולנים שאיתם אני עובדת מאוד נדירים,  ומכוונים לתדר המדויק של מרכזי אנרגיה ו'בלוטות' הורמונליות בגוף. המדע כבר הוכיח שהגוף שלנו ומערך הרגשות שלנו והמציאות בכללותה ~ הכל מורכב מ'תדרים', התדרים האלה מעודדים ריפוי והתחדשות של המערכות בגוף - ובנפש.

* רייקי: קיים בתוכינו 'זרם חיים' אשר אחראי על מרכזי אנרגיה עיקריים בגוף הידועים כצ'אקרות והם אחראיים על 'ההזנה' של האיברים בגופינו. זרם זה נחלש או מוצף במשך הזמן, עד כדי מצב של "חסימה" אנרגטית. נוצר חוסר איזון בגופנו הגורם להחלשות המערכת החיסונית ולהופעת מחלות ובעיות פיזיות ורגשיות. אומנות הטיפול והריפוי ברייקי הינה שיטה המבוססת על העברת אנרגיית הרייקי באמצעות כפות הידיים. הטיפול מתבצע ללא מגע - אך אם אני מזהה נקודה ספציפית אתייחס בהתאם. 
 

 *ישולבו גם קערות טיבטיות בתדרים 'ספציפיים' במהלך הסשן

-הטיפול נכון גם עבור אסטמטים

*העבודה נעשת תוך שימוש בקולנים וקערות טיבטיות

*זמן טיפול בין שעה לשעה וחצי  

*טכנאית נשימה מוסמכת מבית לאונרד אור - הוגה השיטה
 

העבודה עם ריפוי אנרגטי רייקי/ הילינג מקבל כיום מקום 'יותר מכובד' במסגרת הרפואה המשלימה. רופאים, אחיות ופיזיותרפיסטים משלבים את הרייקי בטיפול הקונבנציונלי על מנת לסייע למטופלים שלהם לשכך כאבים, להקל על מתח וחרדה ולעודד את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. הילינג ואנרגיית הרייקי מעצימה ומשלימה טיפולים קונבנציונליים, מקצרת תהליכי החלמה ומפחיתה תופעות לוואי של טיפולים תרופתיים. (ומבחינתי כנ"ל גם 'רפואת תדרים אע"פ שאפילו נפוץ בארץ אפילו פחות, זה לגמרי פיזיולוגולי מנסיוני האישי ומעשרות מחקרים שלמדתי באופן דידקטי ומעמיק, ועל כן אני בוחרת לשלב אותם גם כן) 

לאה וגנר: מיכל יקרה ואהובה!
רציתי להודות לך על סשנים מופלאים של ריברסינג- נשימה מעגלית.
על הנוכחות המכילה והשלווה שלך תוך כדי התהליך.
על האינטואיציה שלך, שיודעת מתי ואיפה לגעת או לשים קערה טיבטית או קולן... כדי לפתוח איזור חסום.
הסבלנות וההקשבה.
עברתי תהליכים מדהימים איתך.
השימוש היחודי בקולנים על הגוף תוך כדי הנשימות, הדהדו בגוף והעירו טראומות רדומות, ודרך הנשימות הן פשוט ננשפו החוצה ונעלמו.
בסשן השלישי כבר חוויתי חוויות ממש מיסטיות.
נשארתי על המיטה אחרי שהלכת עוד שעה שלמה, וחשתי את האנרגיות זורמות לי בגוף. חוויה מזככת גופנית ורוחנית.
הרגשתי שהגוף שלי עובר ניקוי מסיבי. כמו ניקוי ארובות שכזה...
מתנה לגוף ולנפש!
תודה!

בחזרה למקור

ריברט'ינג & רפואת תדרים וקערות טיבטיות & רייקי (הילינג)

 

טלפון: 052-5543759    |     Backtosource@walla.co.il

שלח

שם:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דוא"ל:

 

הזמנה ליצירת קשר

   ניתן לקבוע מפגשים אישיים ומפגשים קבוצתיים

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

לכל שאלה:

This field is required.

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים