רייקי היא מונח לאנרגיית חיים אוניברסלית ו'טכניקת טיפול וריפוי' עתיקת יומין שמקורה במסורות הטיבטיות. אנרגיה זו נמצאת בכל בני האדם, בעלי החיים והצמחים. אומנות הטיפול והריפוי ברייקי הינה שיטה המבוססת על העברת אנרגיית הרייקי באמצעות כפות הידיים. הטיפול מתבצע ללא מגע - אך אם אני מזהה נקודה ספציפית אתייחס בהתאם.
 

כיצד הטיפול נעשה

אני מהווה צינור ודרך כפות ידיי אני "מעבירה" אל תוכך את אנרגיית הרייקי, האנרגיה אשר מועברת אלייך מוצאת את דרכה אל המקומות "הפגועים/חסומים"
הטיפול נעשה כשהמטופל בלבוש מלא (ללא נעליים), בדרך כלל בשכיבה אך ניתן גם בישיבה - את תחליטי. אנרגיית הרייקי משחררת את החסימות שנוצרו מ'החיים' ואשר עלולים להוביל לתופעות הגופניות או הנפשיות ומחזירה למערכת הגוף את האיזון וההרמוניה הנחוצים לתהליך הריפוי הטבעי. 

הגוף מתמלא וזוכה בהרגשה נעימה ובחוויה מרגיעה ומשחררת.

 

התייחסות לצ'קרות ושילוב העבודה עם 'קולנים' 

קיים בתוכינו 'זרם חיים' אשר אחראי על מרכזי אנרגיה עיקריים בגוף הידועים כצ'אקרות והם אחראיים על 'ההזנה' של האיברים בגופינו. זרם זה נחלש או מוצף במשך הזמן, עד כדי מצב של "חסימה" אנרגטית. נוצר חוסר איזון בגופנו הגורם להחלשות המערכת החיסונית ולהופעת מחלות ובעיות פיזיות ורגשיות

אני משלבת בעבודה שלי קולנים אשר מכוונים לתדרים הספציפיים של הצ'קרות
 

 הריפוי בריפוי אנרגטי רייקי והילינג מקבל כיום מקום 'יותר מכובד' במסגרת הרפואה המשלימה. רופאים, אחיות ופיזיותרפיסטים משלבים את הרייקי בטיפול הקונבנציונלי על מנת לסייע למטופלים שלהם לשכך כאבים, להקל על מתח וחרדה ולעודד את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. הילינג ואנרגיית הרייקי מעצימה ומשלימה טיפולים קונבנציונליים, מקצרת תהליכי החלמה ומפחיתה תופעות לוואי של טיפולים תרופתיים.

 

רייקי & הילינג​

אומנות הטיפול ברייקי מתייחסת אל האדם כאל יחידה שלמה ומתייחסת לגוף לנפש ולרוח

 

צלילים ומוזיקה לזרימה ורפואה אנרגתית​

לאנרגיה חיובית ומרגיעה

תשאירו פרטים כאן למעלה ותהיו בעניינים עם 'בחזרה למקור' |תרשמו ליוטיוב ותעקבו באינסטגרם 
טלפון: 052-5543759    |    Backtosource@walla.co.il

שלח

שם:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דוא"ל:

 

הזמנה ליצירת קשר

   ניתן לקבוע מפגשים אישיים ומפגשים קבוצתיים

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

לכל שאלה:

This field is required.

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים